Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Helyre lehet állítani valahogy...

Helyre lehet állítani valahogy a Facebook betöltéssel kapcsolatos hibáit?

Figyelt kérdés

Először a képek betöltésével kezdett el szórakozni. A hírfolyamon láttam egy képet, rákattintottam és behozta a fekete keretet, hogy kinagyítja, de mielőtt betöltötte volna átugrott az oldal a kép posztolójához és betöltötte kisebb méretben a képet úgy hogy kifejezetten azt az egy képet mutatta de mielőtt bárhova kattintottam volna, ismét beadta a fekete keretet. Persze utána nem töltötte be ismét és behozta a posztot ahol a kép szerepelt.

Ezután annyira megőrül és felváltva töltögeti és ugrál a megjelenítések között hogy sehova nem lehet kattintani, csak bezárni az oldalt. Így képeket egyáltalán nem tudok kinagyítani/menteni.

Ezáltal kilépett a hírfolyamból, bezárta a chat fejeket.

Kipróbáltuk és más is belépett az én gépemről a fiókjába, de ott működött.

Újabban az üzeneteket nem kapom meg, csak akkor ha én is írok valamit. Tegyük fel legutóbb is külön lapon meg volt nyitva a Facebook, meg ez az oldal. Éppen egy kérdést írtam ki és visszaléptem, hogy miért nem írnak már. Gépeltem, el is küldtem az üzentet, de abban a pillanatban, ahogy megjelent az én szövegbuborékom beugrott az enyém elé a korábbi üzenet amit a másik személy írt. Néha hangjelzést ad, hogy üzenetet kaptam, akkora szöveg is megjelenik.


Valami ötlet esetleg, hogy mit tehetek?

Legnagyobb szívfájdalmamra nem tölti be a kedvenc YOI rajongói oldalamat és nem tudok több ezer képet lementeni naponta :'D



2017. febr. 5. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
töröld a cache-t
2017. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kitöröltem teljesen és még mindig fennáll a hiba (legalább is az első).
2017. febr. 5. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!