Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome youtube videokat...

Ricsx kérdése:

Google Chrome youtube videokat nem játsza le, ha be vagyok jelentkezve a fiókomba, ha kijelentkezve próbálom akkor hiba nélkül működik. Megoldás?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra töröld a profilt...

Valamely kiegészítő, beállítást elnyomtál.

2017. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nyúltam a beállításokhoz, tegnap még működött, ma már nem...
2017. febr. 13. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen fiók? Mert van pár, youtube, microsoft, users, szinkronizált google, discus stb,
2017. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
google fiók, szinkronizálva youtube-bal
2017. febr. 13. 11:22
 5/7 anonim válasza:
Nekem firefoxxal csinálta ezt hogy semmit nem játszott le. Ott kiegészítők letöltése menüpontban ráleltem a Youtube Flash -HTML5 kiegészítőre. Na azóta működik.
2017. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megpróbáltam, nincs változás...szerintem a profillal lesz a gond, mert kijelentkezve nincs hoba
2017. febr. 13. 12:33
 7/7 Gilderon válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám... ha be vagyok jelentkezve akkor a videók jó részét nem játssza le, de ha kijelentkezek a saját oldalamról akkor gond nélkül azonnal indul bármi. Nem szeretném törölni a profilom (max ha tuti megoldja és nincs más megoldás). Aki már oldott meg ilyet az legyen szíves írja le! Kösziiii :D
2017. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!