Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vissza fogom kapni a fiókomat?

Vissza fogom kapni a fiókomat?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy nem rudok bele menni a Facebook fiókomba.. Kértem jelszemlékeztetőt, de nem kaptam meg akárhányszor próbálkoztam...

Most mit tudok ezzrl csinálni??

Fogom tudni azt a fiókimat használni??


Köszönöm a korrekt válaszokat és a bunkók kerüljenek!!!



2017. febr. 18. 05:50
 1/4 anonim válasza:
Senkit nem érdekel a fiókod, megváltoztatták az email címed a facebookodon, feltörtek. Nem fogod visszakapni.
2017. febr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélyed sincs.
2017. febr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez miért tini párkapcsolatok?
2017. febr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogod visszakapni. Fiókokat be kell biztosíttani... E-mail-re nehéz jelszó kell, a fiókra ugyanúgy nehéz, de nem ugyanaz. Telefonszámot csatolj hozzá, nem kell félned nem tudja meg az egész világ...


És ne gyere azzal, hpgy jó nehéz jelszavad volt, mert nálam az itt kezdődik: E15Q96lF7Op


Meg lehet tanulni ilyen jelszavakat, 4-5 a fejemben van, több fiókom meg úgysincs.

2017. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!