Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek oldalakat, ahol...

XXNeonSmashXx kérdése:

Ismertek oldalakat, ahol segíteni lehet fordítani? (filmet, játékot, videókat, könyveket stb)

Figyelt kérdés
Jó az angolom, segíteni szeretnék akár filmhez feliratot készíteni, persze feleslegesen nem kezdek bele, ha más megcsinálta az adott fordítást.

2017. febr. 18. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

AnimeAddicts-on szerintem bepróbálkozhatsz.

Ha nem is közvetlen ott tudsz majd fordítani, de Ők valószínűleg tovább tudnak irányítani egy csapathoz, ahol elkell a segítség.

2017. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi sorozat keres fordítót, nem tekertem végig szerintem lehet 200-300 is:

[link]


Röhejes hogy nem lehet egy ilyen oldalt linkelni szerzői jog miatt, amikor csak szöveges fájlok vannak rajta.


Azt már időigényesebb felkutatni hogy melyik miről szól, melyiknek van vagy lehet itthon is valamennyi népszerűsége. A jó angol amúgy még nem elég, nagyon jól kell ismerni az amerikai popkultúrát és szlenget hogy hiteles legyen a fordítás.

2017. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, tudom rohadt nehéz, mert nem elég lefordítani, hanem magyarosan kell hangoznia is miközben nem veszít azon értékéből, amit eredeti nyelven írtak meg.
2017. febr. 18. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!