Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube privát videóban észre...

YouTube privát videóban észre veszik, ha jogvédett tartalmat töltök fel?

Figyelt kérdés

Nagyon sok film van a merevlemezemen és sajnálom törölni, viszont ha a YouTube-ra tenném fel, onnan bármikor megnézhetném bármilyen eszközön.

Ha a filmeket privátra állítom, és senkivel sem osztom meg, mennyi az esély, hogy lebukjak?

A privát videókat ellenőrzi valaki?


Lényegében csak háttértárnak használnám.



2017. febr. 20. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs köze az ellenőrzésnek a videó láthatósági állapotához. Feltöltöd, majd ellenőriz. Ha átment az ellenőrzésen akkor a beállításnak megfelelően listáz vagy nem.


Nem töltheted fel a filmeket, és ha meg is próbálod és néhány átmegy a szűrőn azt a jövőben ugyanúgy bármikor törölheti a rendszer, figyelmeztetés mellett. 3 figyelmeztetés után a rendszer törli a csatornát és minden videóját.


A Youtube nem erre való, ne használd erre. Ma még mindig a merevlemezek ár/érték arányban érik meg jobban a tárolást. Vagy pedig a mai és jövőbeli internetsebességek mellett 2-3 perc letölteni a FullHD filmeket is, így ha valamit újra akarsz nézni akkor újra letöltöd. Optikai lemezre már nem éri meg, felhőbe tölteni felesleges és ott is figyelhetik a szerzői jogokat. Youtube-ra egyértelműen tilos.

2017. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma próbaként feltettem egy 7 részes sorozatot privátba próba képp. Kb. A feltöltés után 10-15 perccel törölték, azt is írta, ki a jogtulajdonos.

Remélem ezért nem tiltanak?

Csak kipróbáltam és privát volt. Ez az automata szűrte ki.

2017. febr. 20. 20:26
 3/5 anonim válasza:
100%
én egyszer feltettem privátban egy zenét amelyik elvileg jogvédett volt és nem történt semmi.....
2017. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy adott zenéből nem lehet általánosítani. Akkor is kiszűrik ha privát vagy nem listázott, ez a mindenkori jogi állapottól függ.
2017. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen észreveszi.
2017. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!