Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deepweb magyar fórum?

Deepweb magyar fórum?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy a TOR hálózatán van-e Magyar nyelvű fórum?


Szóval egy olyan Magyar nyelvű fórum ami csak a TOR .onion címe alatt érhető el, azaz anonim és lehet javasolni ott egymásnak .onion oldalakat?


Köszönöm



2017. febr. 22. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Abban ne reménykedj, hogy bárki ki fogja írni így publikusan egy oldalra, a gyk-ra. Pont az egész lényegét ölné meg.

Nice try. ;->

2017. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Találtam gyűjteményt, bár .onion gyűjtemények frissebbek és pontosabbak mint a sima netes, mindazonáltal úgymond 2017-es gyűjteményben is legtöbb elérhetetlen, és legfőképp is nem volt benne HUN nyelvű habár román meg hasonlók voltak, Magyar nem.

Továbbá kipróbáltam 2 keresőt is ami .onion oldalakra keres, de ott sem volt Magyar találat, ezért is érdeklődtem itt hogy hátha van valakinek ismerete ilyesmiről. Természetesen TOR alatt keresgéltem, a hagyományos neten.

2017. febr. 22. 23:33
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Hidd el, nem az a lényege hogy ne találják meg az oldalakat, hanem az anonimitás megőrzése és biztosítása! :)


A hozzá nem értők már alapból nem fogják tudni a TOR-t elindítani... (főleg meg nem DEBIAN alatt mint én :D)

2017. febr. 22. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán van, mivel én is a jó múltkorában találtam drogpiacot magyar nyelvel. :DD Rendesen meglepődtem. :D egyébként onion dir-en rengeteg dolgot meg tudsz találni kategóriákra bontva. Tegyük fel chat, forum, hack, sites stb.
2017. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos, magyar oldalt csak egyet találtam azon sem volt semmi érdekfeszítő, de ha valaki privátban megdobna egy pár linkkel megköszönném
2017. febr. 26. 21:42
 6/6 anonim válasza:
100%
Egyszer belefutottam egybe... Azóta már meg sincs. De 100 %ig biztos vagyok benn hogy van egy jó pár.
2017. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!