Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonról Ncore?

Telefonról Ncore?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kövi kérdésemre szeretnék választ kapni. Telefonról (sam gal a5) hogy lehet Ncore-ozni? Kell valamilyen androidos programot letöltenem hogy működjón is?

Előre is köszi a választ/válaszokat :)



2017. febr. 23. 05:35
 1/8 Derwer ***** válasza:

A weblapot meg lehet nézni, miért ne lehetne.

A kis .torrent fájlokat letudod tölteni.

Ha meg is akarod nyitni a .torrent fájlt, akkor ahhoz telepíteni kell egy torrent klienst. De ez sok akkut + adatforgalmat fog jelenteni.

Van arra is lehetőség, pl transmission-nel, hogy mobilon adod be a letöltést de otthon töltődik le.

2017. febr. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viszont telefonról seedelni, azért kemény dolog...
2017. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nincs prémium tagságod azért vigyázz hány helyről lépegetsz be..
2017. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TedMosby26 válasza:

Sziasztok!

Én filmeket eddig a note 3-as készülékemre szoktam letölteni, most viszont szeretnék belépni egy Huawei Mate 9-el, viszont nem fogadja el a (helyes) jelszavam! IP címmel kellene valamit buherálnom valamit, vagy mi a megoldás erre?

2017. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először is, köszi mindenkinek a választ! Ment a zöld. :)


Kedves utolsó, nem hinném hogy az IP címmel kellene valamit művelni hisz akkor sehova sem engedne belépni, se f.book, se twitter se instagram sem semmilyen oldalra nem engedne belépni ahova e-mail cím vagy felh.név és jelszó szükséges mert más az IP cím. Próbáld meg azt amit én. Gyorsan irtam és elírtam, ez bosszantott. Írd le a pontos jelszót aztán másold a vágólapra és ha tudod rögzítsd (igy ha linkeket törlöd a jelszó megmarad).

Aztán ha be akarsz lèpni az oldalra másold be vágólapról jelszavad a jelszó rublikába. Jónak kell lennie! Ha még mindíg nem enged bejelentkezni lehet a telefonnal van baj. Máshova be enged jelentkezni vagy csak az említett oldalra nem?

2017. márc. 1. 07:17
 6/8 TedMosby26 válasza:
Köszi, de sajnos nem elírásról van szó!Mar hetek óta próbálom.. Note3-mal belépek, majd kijelentkezem, majd Mate 9-el próbálom és semmi! Majomparádéra betudok lépni mindkettőről, ncore-nál "hibás felhasználónév vagy jelszó" változtattam már a jelszót is többször, ugyan ez fogad 🤔
2017. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elvileg 10 különböző eszközről be lehet lépni prémium nélkül ncore-ra. Miért kemény telefonról seed-elni ? Sokszor eleve nem megy a seed csak seed-ben kell tartani, itthon van wifi, hazajövök automata megy a háttérben, és nem is merül annyival jobban. Sőt ha van régi telefonod amit nem használsz az mindig otthon van akár 0-24 ben bármeddig seedben lehetsz vele, és igy még a helyezésed is jobb lesz, ha fogad nagy sd-t a teló akkor simán lehet vele, és nem is kell foglalkozni vele csak töltöre rakod elrakod valahova ahol nincs útban és megy a seed akár 1 évig megszakítás nélkül.
2020. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 laziga.hun válasza:
Torrdroid, külön be kell kapcsolni a seedet. Működik számolja rendesen. Sokat kipróbáltam ezen kívül egyik se működik.
2020. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!