Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » (Paypal) Azok akiknek nincs a...

(Paypal) Azok akiknek nincs a listán a saját bankja paypal feltoltesnel, hogyan toltik fel a paypal szamlajukat ( + nincs hozza linkelve a bankartya, csak email cimmel hasznaljak)?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
befizeted a bankba..
2017. febr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
regen kitudtam generalni ilyen számlát, de most nem tudom hogy hol kell
2017. febr. 28. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Bankszamlaszamot magánember nem tud generálni
2017. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Kell lennie egy pénzintézettel valamilyen digitális kapocsnak ami a pénzt eljuttatja a Pay palhoz hogy ott jóváírják. Ha csak egy e-mail cím van megadva oszt csókolom, azzal nem lehet mit kezdeni. A monitorhoz csak nem dörzsölgethetsz egy húszezrest, hogy vegye be...Valahol valakinek le kell könyvelnie hogy pénzforgalom történt a Pay pal felé, nemdebár? Bár elvileg van bitcoin is de azt egyáltalán nem ismerem hogy működik.
2017. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mar valtottam bankot,hogy tudjak tolteni :D
2017. márc. 11. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!