Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van-e esetleg olyan ember...

Van-e esetleg olyan ember itt, aki az USENET. NL-re regisztrált "free" szolgáltatás miatt, majd kapott levelet/értesítést hogy X összeggel tartozik a cégnek? Hogyan oldottátok meg a problémát?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni vele, úgy sem tudják behajtani rajtad
2017. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Igen, én is kaptm! Írtam privit.
2017. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelem! Senki ne fizessen! Felhívtak a Creditexpressztől és elküldtem őket a jó büdös ...oda... Ennek már 3 hónapja. Azóta nem kerestek semmilyen formában. Ha keresnek akkor is csak ezt kapják. Nincs a kezükben semmi és nem is lesz. (A pénzem sem!)
2017. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek naívitására játszanak, csak akkor fognak pénzhez jutni, ha utalsz nekik, de csak van annyi józan eszed hogy nem teszed ?!
2017. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 koontar válasza:
100%
Válaszra sem kell méltatni őket, mintha meg sem kaptad volna a levelüket( amit csak simán küldenek, nem ajánlva). Én egy ügyvéddel beszéltem, Ő mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, nem fog fizetési meghagyást kibocsátani!!
2018. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is bedöltem ennek a site-nak, igaz még nem járt le a FreeTrial, csak tudni szeretném, hogy mire számítsak. Egy hete küldözgetem nekik az email-eket és az oldalon is küldem nekik ticketet, hogy szeretném lemondani az "előfizetést", de eddig még nem válaszoltak egyikre sem. Paypal-al regisztráltam az oldalra, ott kitudom kapcsolni az automatikus kifizetsét, ha úgy adódna. Érdemes ezt megcsinálni ? A free account 11.20-án fog lejárna azután gondolom egyből vonnák az egy éves dijjat, ami 99.96€. Az oldalon még van megadva egy USA telefonszám, de nem várhatják el, hogy ezt is hívogassam. Tudok esetleg valamit még tenni ? Köszi

2019. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megoldódott ! Ma kaptam email-t tőlük, hogy törölték az "előfizetésem". A neten olvasható sok negatív kritika után nem erre számítottam. Bár én még a 14napos próba alatt kértem a törlést, valószinűleg ezért ment ilyen "egyszerűen". Biztonság kedvéért töröltem őket a paypal, automatikus kifizetései közül.
2019. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!