Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook nélküli messenger...

Facebook nélküli messenger bejelentkezés?

Figyelt kérdés
Iphone 6s-emen regisztráltam messengerbe telefonszámmal fb fiók nélkül. Ha kijelentkezek akkor sehogy sem tudok màr visszalépni ebbe ?

2017. febr. 28. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem teljesen,de app nélkül is megy, szóval itt be tudsz lépni.

[link]

2017. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De, ugyanazzal a telefonszámmal és jelszóval vissza tudsz lépni.
2017. febr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Mi a haszna a messenger-nek egy netes telón? Miért jobb, mint az egyszerű sms? :)
2017. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem is kellett megadnom jelszót
2017. febr. 28. 11:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Fura, úgy emlékszem kér jelszót.

Mindegy, szerintem vissza fog enegedni a profilodba, hisz az a telefonszám be van regisztrálva hozzájuk.

2017. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Megoldódott azóta a probléma? Mert sajnos én is ugyanarra a sorsra jutottam.. :/
2017. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem... azóta sem tudok vissza lépni bele
2017. máj. 29. 17:36
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ugyan ez van most, csak annyi különbséggel, hogy nekem át kellett mennem egy másik telefonra, és ott nem engedi a belépést, csak az új profil készítését...

Azóta rájöttél, hogy mi volt a baj?

2018. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok, hasonló a problémám. Egy korábbi mobilomra telepítettem a messengert facebook fiók használata nélkül. Telefont váltottam, de nem tudok belépni ebbe a messengerbe az új készülékről, mert jelszót is kér a belépéshez. Jelszó a korábbi készülékemen nem lett beállítva, nem is volt ilyen opció. Ehhez a messengerhez profilkép is tartozik, szeretném törölni ezt a fiókot, de nincs rá lehetőségem.

Létrehoztam közben egy fb fiókot is, és a telefonomon ezzel a fiókkal használom a messengert, de ha rákeresek saját magamra, megtalálom a régi messenger fiókom a profilképemmel "a messengert facebook fiók nélkül használja" üzenettel. Fiók váltás funkcióval próbálkoztam, szintén jelszót kér a belépéshez, amit nyilván nem tudok megadni, mert nem létezik :)

Tudtok erre megoldást esetleg?

2018. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9-es nekem is ugyan ez a problémám 🙁
2022. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!