Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért függesztett fel a Facebook?

Miért függesztett fel a Facebook?

Figyelt kérdés
Ma használtam a facebookot, és 2 üzenet írása közben egyszer csak kilépett és írta hogy fel vagyok függesztve hogy bebozonyosodjanak a tényleges életkoromról. Mivel a facebookom on teljesen reális adatok vannak megadva és nem is tudok róla, hogy ilyet másnál is szokott csinálni így nem tudom az okát mi lehet? Lehet csak egy átlagos vizsgálat? Vagy valami rosszakaró esetleg? Vagy mi lehet az az ok amiből kifolyólag felfüggesztettek?

2017. márc. 2. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
elmúltál már 13?
2017. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18 leszek 3 hónapon belül.
2017. márc. 2. 20:32
 3/3 anonim válasza:

Sajnos elég hozzá, ha valaki jelenti. Nálam is előfordult már, csak a név miatt. Teljesen valós adat volt név (rendesen, teljes név, amit születésemkor kaptam), kor, iskola, minden. Egyszer csak az az üzenet fogadott, hogy felfüggesztették, mert nem valós személynek adtam ki magam.

Nekem az oldotta meg a problémát, hogy írtam egy szép levelet, hogy mégis ezt miért kaptam. A személyimet kellett lefényképezni és elküldeni, hogy elhiggyék...

Igazából, ez a módszer egyáltalán nem tetszett. A facebook akár hogy is nézem, csak egy weboldal, egy sima közösségi oldal, nem pedig egy hivatal, szervezet, akármi, ahol elkérhetik csak úgy a személyimet. De a mai világban nem tudsz mást tenni, mikor minden a facebook körül mozog (sajnos)

2017. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!