Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy TP Link AC750 es...

Almamag22222 kérdése:

Vettem egy TP Link AC750 es Routert amit enm tudok beüzemelni. Ötlet?

Figyelt kérdés
Csatlakoztattam mindent rendesen.Amikor rádugom a modemre akkor kéken kéne világítania az internetet jelző led-nek, de sajnos narancssárgán világít. Ami azt jelenti hogy az internet megközelíthetetlen. Hiába próbálkoztam nem sikerült megcsinálnom. Valami ötlet?

2017. márc. 6. 21:23
 1/4 anonim válasza:

Milyen internetszolgáltatód van?

Illetve a router melyik portjába csatlakoztattad a kábelt?

2017. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sharkxxx ***** válasza:

Itt tudod beállítani a routert:

[link]

vagy

[link]


Név : admin

Jelszó: admin

2017. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Digim van. Mindent a megfelelo helyre dugtam be.


Igen probaltam itt beallitani vegignyomtam a quick setup ot de megse lett jo ugyanugy narancssarga volt a led es nem volt net.

2017. márc. 7. 03:40
 4/4 anonim válasza:

Ha modemed van(koax kábelen jön a tv/internet/telefon), akkor regisztrálni kell a router mac címét, hívd hozzá a szolgáltatót


Ha ONT van kihelyezve(zte/huawei márkájú), akkor meg a routert be kell állítani, quick setup-nál a connection type-nál PPPoE-t válaszd, utána kér felhasználónevet és jelszót, oda a szolgáltatótól kapottat kell beírni(szerződésen van rajta, mint végpont azonosító és végpont jelszó), utána wifi nevet és jelszót állítasz és kész is van.

2017. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!