Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon mi az a sok...

Instagramon mi az a sok privát fiók?

Figyelt kérdés
Én eddig abban a hitben voltam hogy az az alkalmazás éppen arra van, hogy megossza az ember a fotóit a világgal, ehhez képest tegnap regisztráltam és kb. minden második fiók privát, hiába követem be őket nem mutatja meg a tartalmakat. Ez micsoda?

2017. márc. 15. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Szinte minden közösségi oldalon belehet állítani azt hogy csak a barátok lássák amit kiteszel. Nem mindenki akarja megosztani az életét a világgal meg sok beteg ember van a földön. Sokkal biztonságosabb ha csak az láthatja amit megosztassz aki engedélyezve van.
2017. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
hiba a mátrixban
2017. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

ahogy első írja: nem mindenki akar MINDENKIVEL megosztani mindent. miért ne használhatná az ember arra az Instagramot (vagy bármilyen más közösségi és egyéb tartalom megosztó oldalt), hogy csak egy emberek egy szűk csoportjával ossza meg a dolgait? család, barátok, kollégák, stb.


erre ad lehetőséget a privát fiók. bejelölöd az embert, nem látsz belőle semmit, csak ha ő engedélyezi. jól van ez így. sőt annyira jó ötlet, hogy én is csinálok szerintem egy ilyen rejtett fiókot pontosan ezzel a céllal, köszi a tippet...

,-)))

2017. márc. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az értelmesebb embereknél igen, ez az oka...:D de van, aki mindenféle platformon hirdeti a profilját, hogy kövessék, és egyébként is engedélyez mindenkit..szóval nem egyértelmű, de alapjában véve értelemszerűen arra lenne, hogy tudjon az ember szelektálni :D
2017. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!