Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cisco EPC2425 router van most...

Davyd9206 kérdése:

Cisco EPC2425 router van most nálam beállításra de sajnos nem tudom resetelni a router ugyan úgy benne maradnak az adatok és nincsen rajta se nett se wifi?

Figyelt kérdés
Böngészőben amikor beírom a 192.168.0.1 akkor is már furcsa hogy nem kér semmit se szépen az adatai ki dobja de amikor már akarok rá menni a beállításra kéri jelszavat amit a tulaj se tud meg mondani és nem is találom sehol se és legnagyobb gondom nincs hozzá telepítő CD se :(
2017. márc. 18. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A Cisco EPC2425 egy kábelmodemmel egybeépített router (home gateway), általában a szolgáltató konfigurálja be (az ő tulajdonuk).


Jó esetben a home gateway alján található a szolgáltató által adott, az eszköz konfigurálásához szükséges felhasználónév és jelszó. Ha nem, akkor tessék megkérdezni a szolgáltatót.

2017. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezen nincs semmi infó, de biztos jó helyen próbálod resetelni?

én múltkor faternál csináltam, és nálam ment simán.

egyébként már nem tudom mi az alapérték, talán az, hogy az username semmi, a jelszó admin, de ez biztos fenn van telekom vagy a gyártó oldalán.

2017. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!