Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook-on meg tudom vhol....

A facebook-on meg tudom vhol. Nézni, h. ki keresett rám, ki nézte meg az adatlapomat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 26. 23:55
 1/6 anonim válasza:
100%
nem
2017. márc. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
a webszerver logjaiban.
2017. márc. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Amihez én nem férek hozzá?

2017. márc. 29. 13:17
 4/6 anonim válasza:
48%

Meg lehet nézni ki nézte meg az adatlapodat az ismerőseid közül.

Belépsz a facebookodra a kezdőlapra aztán megnyomod a Ctrl+u billentyukombináciot. Ha kiadott egy oldalt tele adattal szzammal meg betuvel akkor nyomd meg a Ctrl+f billentyukombinaciot. Ha kijon a keresőmező akkor írd be hogy InitialChatFriendsList es akkor kiad egy csomo szamot és jelölj ki egy szamkombináciot pl. ,,2992929330-3,, es a macskakörmöt a kotojelet meg az utannalevo szamot ne jelold ki:

2992929330 est ezt masold le es a www.facebook.com/ utan illeszd be es kiadja hogy ki látogatta az adatlapodat a közrlmultban.

2017. ápr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó Válaszadó, Te tudsz!


P.S.: Van ismerősöm, akivel kilistáztathatnám, mivel a fb.-nak dolgozik, de őt nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni (valószínűleg nem is tenné meg), mert tiltja a policy.

2017. ápr. 10. 12:45
 6/6 anonim válasza:
Ez nem azt fogja megmutatni, hogy ki nézte meg az adatlapod...
2017. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!