Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay vásárláskor miért vett...

Ebay vásárláskor miért vett le több pénzt a bank?

Figyelt kérdés

Ezt írta ki végleges összegnek: HUF 43,269.96

És ennyit vettek le: 45.077 HUF

(K&H bank)

Korábban sosem volt vele problémám amikor ebay-ről vásároltam mindig annyit vett le amennyi oda volt írva. Most bezzeg, amikor elektronikai terméket veszek drágán, akkor hozzárak az árhoz...

Egyébként nem volt postaköltség sem, tehát tényleg ennyit írt ki végleges összegnek.


A banknál kéne érdeklődni? Vagy hova lett a többi pénz amit levett?



2017. márc. 31. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a kártyádon forint volt, a tárgyat pedig valamilyen külföldi valutáért árulták és míg az ebay 43,269.96-at számolt annyinak addig a paypal árfolyamával 45.077 jött ki
2017. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen külföldi valuta volt, 199.00 $

Így már érthető, bár nem PayPal accountot használtam, hanem simán bankkártyával fizettem

2017. márc. 31. 18:40
 3/4 anonim válasza:
elképzelehtő hogy a későbbi vámoltatás miatt vontak le (ezt az eladó nem köteles feltüntetni ezért nincs is ott)
2017. ápr. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

vámolni a magyar határnál fognak, kap majd egy üzenetet hogy megfogtak egy neki címzett csomagot és vallja be a csomag értékét.

2017. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!