Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a routerrel? Miért...

Mi lehet a routerrel? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Folyton kidob a wifi aztán újra csatlakozik, (több készülék erről a wifiről megy és azoknál mentve van ez a hálózat) közben a wps villog, alapból sosem szokott...összefüggésben lehet azzal, hogy mobilon vpn-t használok? Ezt most 2 napja csinálja de semmilyen új készüléket nem akartunk csatlakoztatni (ha jól olvastam ilyenkor kapcsol be a wpn). Ötletek?

2017. ápr. 20. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen típusú a router? Kihúzod a dugaljból, visszadugod, akkor sem jó? Resetelni kéne lehetséges.
2017. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Típusról lövésem sincs, szolgáltató logójával van ellátva/ szolgáltató tulajdona.

2x kihúztam 1-2 órára megszűnt a gond, most reseteltem azóta megint jó. (Bár 1x nyomtam be tollal a reset gombot de 5x indult újra.)

Vagy valaki ráakar csatlakozni? -vagy nem értem komolyan , hogy csak így magától meghülyül?

2017. ápr. 20. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha resetelted akkor most nyitott a hálózat? (nem kér jelszót?) A szolgáltató lógója ilyen? [link] vagy ilyen?: [link]
2017. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az előbbi, és sehol nem kér semmit amin már csatlakoztatva van/volt.
2017. ápr. 21. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel a telekom-é a router, hívd ki őket, ők megcsinálják, valami beállítás rossz. vagy beszart a router úgyhogy adnak újat.
2017. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már rég kicserélték a kérdés óta, de köszi a tanácsot azért. :)
2017. máj. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!