Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Euromail.hu postafiókkal...

Euromail.hu postafiókkal kapcsolatos hibákat hogy tudom elhárítani?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja nyitottam egy @euromail.hu postafiókot külföldi levelezőtársaimmal való kapcsolattartásra.

1-2 hetes problémamentes működés után kezdetben csak a beérkező leveleimet nem tudtam megnyitni (de átküldésre kattintással el tudtam olvasni), majd a megírt mailjeim jöttem rendre vissza "daimon failure" jelzéssel.

Az írásbeli megkereséseimre a szolgáltató nem válaszolt és a hibákat sem hárította el. Mi lehet a gond vele? Tudok én valamit tenni?



2017. ápr. 22. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A szolgáltató hibáját nem tudod javítani. Érthetetlen amúgy hogy miért regisztrálsz egy noname szolgáltatóhoz. E-mailt bárki tud bárkinek küldeni, és pont az lenne a célszerű ha minél ismertebb és biztonságosabb, stabil szolgáltatóhoz regisztrálsz, hiszen fontos hogy amit küldenek azt megkapd és amit te küldesz azt kézbesítsék.
2017. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Töröltem a fiókom, ugyanis a biztonsági rendszerem nem találta biztonságosnak az oldalt.
2017. máj. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!