Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik facebookon a...

Hogy működik facebookon a letiltás dolog?

Figyelt kérdés
Ha valakit letiltok akkor ugye nem tud nekem üzenetet küldeni,az illető akkor hogy fogja látni mikor elküldi? kiírja neki hogy nem tudja elküldeni az üzenetet nekem mert letiltottam?vagy simán elküldi de nálam nem jelenek meg és meg sem tudja hogy le van tiltva nálam?

2017. ápr. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha letiltasz valakit, az neki olyan, mintha te fent sem lennél facebookon.
2017. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
aha értem tehát olyan mit ha én nem is léteznék a facebookon
2017. ápr. 22. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha letiltok vkit fb-n akkor a beszélgetésünk is törlődik?
2021. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

A beszélgetés nem törlődik, az ugyanúgy megmarad, csak ha legközelebb írni akarna, azt fogja neki írni alul egy sávban, hogy ő nem érhető el a messenger alkalmazásban.

2021. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 Hogy törlődne már a beszélgetésetek, hány éve van neked facebook fiókod?


Nekem 2013 óta van meg a facebookom és nem törlődik a beszélgetés, ugyanúgy megmarad, csak egy sávot fogsz látni a messengerben, amikor írni szeretnél neki és az lesz ott a sávban, hogy ő nem érhető el a messenger alkalmazásban.

2021. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!