Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messsenger használata Facebook...

Messsenger használata Facebook nélkül?

Figyelt kérdés
Én is és testvérem is ritkán vagyunk otthon emiatt úgy döntöttem, hogy édesapámnak szeretnék készíteni egy Messenger fiókot. Testvéremmel is sokszor így beszélünk akkor szülőkkel is megoldható lenne. Egyáltalán nem az internet megszállottjai, mondanom se kell. Azonban édesapám kikötése az volt, hogy csak a Messenger semmi más, ő ilyen megosztásokkal meg bolondságokkal nem foglalkozik. Számítógépre (pc-re, nem androidra) lehetséges ez a fajta megoldás? Mert sajnos én csak úgy láttam hogy Facebook profillal lehet. Az lenne a lényeg, hogy ne kelljen senkivel se kapcsolatba lepni csak a szűk családdal, ne is lehessen ismerősnek jelölni, majdnem hogy anonim lenni ha lehet így mondani. Esetleg valakinek volt ilyen gondja? Ki mit gondol, hogyan lehetne megoldani? Köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 22. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a facebook prfil sok módon bràllítható, testreszabható..
2017. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édesapádnak létre kell hozni egy Facebook profilt, Te és a testvéred (meg a szűk családi kőr) bejelölitek ismerősnek, az adatvédelmi beállításoknál beállítjátok Neki, hogy más ne találhasson rá, ne jelölhesse be, stb..., és hogy ne kelljen Facebookot használni, beállíthattok neki egy asztali Messenger alkalmazást:

[link]

vagy ott van a Pidgin nevű csevegőalkalmazás

[link]

az is összekapcsolható a Facebookkal

[link]

2017. ápr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!