Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Drive-on indavideón...

Google Drive-on indavideón dvd lemezen pendrive-on sd kártyán, tároljam az egy 1TB-nyí filmeket és zenéket?

Figyelt kérdés

Sók fiókot létrehozok google drive-on, és kapok 15GB-ott ingyen.


Úgy tölteném fel őket hogy csak én tudjam meg tekinteni a tartalmakat.



2017. ápr. 30. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

1TB-nyi HDD kb 10 ezer ft. Ha neked ennyit nem ér meg (bár pendriveból ez a mennyiség jóval drágább) akkor regizz sok ingyenes fiókot, de sztem az baromi sok meló.

Egyáltalán ha már feltöltöd valahova, akkor minek vacakolsz ezzel az egészzel. Ha meg akarod nézni majd letöltöd torrentről, sztem feleselgesen tárolod el.

2017. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 pinkpancser ***** válasza:
Google drive-n nem tudom milyen korlátozások vannak, de 1TB-t összehozni jó meló lesz. Inda-t nem használom, így nem tudom mit enged és mennyire megbízható. Pen/SD felejtős, mert árban se jó, tempóra se, és megbízhatóságra se. DVD csak akkor, ha nem sajnálod ha eltűnik a cucc róla. Tehát marad a vinyó, ami gyors és egyszerű. Ha esetleg neten is akarod tárolni akkor a mega 50GB-t ad.
2017. ápr. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

pinkpancser:


Megán is sók fiókot kell létrehozzak, és sajnos online nem tudom meg nézni a tartalmakat.

Indavideó-is sok meló mert csak 1GB a fájl méret, és így kisebbre kell konvertáljam.


Szerintem is a merevlemez a legjobb megoldás, vásárolok 4db-ott.


Tegnap előtt csináltam egy tesztet a google drive-on mennyi idő alatt megy fel 2db film, egy óra kellet hogy feltöltsön 2db film.


Akkor szerinted is hülyeség feltöltsem nettre?


Szerintem sók időbe tellene feltöltsem őket még 500gb is sók időbe tellene feltöltsem.

2017. ápr. 30. 13:25
 4/13 A kérdező kommentje:

A Degoo com szerinted megbízható?

100GB add ingyen.

2017. ápr. 30. 13:45
 5/13 anonim válasza:
Ez így valóban sok meló, de azért gondoltam megemlítem, hogy a google drive helyett ha a google fotókra (fényképek) töltöd fel, (fotót, és videót is lehet) akkor ott be lehet állítani, hogy ne az eredeti minőségbe töltse fel, hanem a jó minőségű -korlátlan tárhely -et használja, (valamennyire tömörít, nem tudom mennyire veszít a minőségből), és akkor korlátlan mennyiségben tölthetsz fel rá, tehát nincs a 15GB-os adatkorlát. Persze ha eredeti minőségben kell, akkor nem opció. Én saját fotókat, óvodai-iskolai előadások videóit szoktam feltölteni gyerkőcömről. Persze lehet privát, vagy meg is oszthatod. Ezek után ha átmész a drive-ra akkor a google fotók fülön ott is ugyanúgy meg tudod nézni, hozzá férhetsz, megoszthatod, stb..
2017. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 5


Akkor bármennyit filmet feltölthetek?

Nem fogja letörölni valamikkor?

Kicsit nehezen tudom el hinni korlátlan a tárhely.

2017. ápr. 30. 17:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. máj. 1. 10:29
 8/13 anonim ***** válasza:

#5 Egy szépséghibája van ennek a módszernek: nem működik.


[link]

2017. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer:


Akkor mégse tölthetek fel annyi filmet amennyit én akarok?

2017. máj. 1. 11:32
 10/13 pinkpancser ***** válasza:
Képeket tölthetsz flick -re is. Azt hiszem 1 TB-t ad, bár én a felületét nem szeretem.
2017. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!