Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meg lehet ezt csinálni Faceboo...

Meg lehet ezt csinálni Facebookon?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy egy bizonyos időponttól visszamenőleg minden posztom törlődjön. Mert sajnos az idióta haverjaim előszeretettel turkálnak az 5-6 éves bejegyzések között, és hát nagyon nem vagyok büszke arra, amit akkoriban csináltam... Próbálkoztam már azzal, hogy az idővonalamra kattintva elkezdtem legörgetni, és kitörölgetni a dolgokat, de így nem jelenített meg minden posztot, én pedig azt szeretném, ha minden kitörlődne, vagy legalábbis nem látszódna. Meg lehet ezt oldani valahogy?

2017. máj. 4. 09:06
 1/3 Djjjozsiiiii ***** válasza:

Nyiss egy google chrome-ot,

kereess hozzá egy facebook post / wall managert

pl F___book Post Manager


és ha belépsz a tevékenységnaplódra lehet törölni év szerint, hónap szerint, kulcsszó szerint.

2017. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Djjjozsiiiii ***** válasza:
A tevékenységnaplót a BEJEGYZÉSEIM résznél találod. Szóval nem elég csak a profilodon állni. Szerintem ne töröld, csak Hide-old el a régebbi bejegyzéseket.
2017. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. máj. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!