Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma? Már...

Mi lehet a probléma? Már többször előfordult, és kezdek nagyon aggódni.

Figyelt kérdés

Még pár hónapja történt, hogy mikor bekapcsoltam a számítógépet, nem indult az internet, pedig a modem nem jelzett semmilyen hibát.

Az explorer ezt a hibaüzenetet hozta fel, mikor 'A kapcsolódási problémák diagnosztizálását' kértem: "A Windows a HTTP, HTTPS vagy FTP protokoll használatával nem tud kapcsolódni az internetre. Ez valószínűleg a számítógép tűzfalbeállításai okozzák. Ellenőrizze a HTTP port (80) a HTTPS port (443) és az FTP port (21) tűzfalbeállítását.Előfordulhat, hogy az internetszolgáltatóhoz vagy a tűzfalszoftver gyártójához kell fordulnia."


Na most mikor ez történt, én persze megijedtem, hogy esetleg vírus van a gépen (nagyon nem értek az ilyesmihez :)), szóval le akartam futtatni egy ellenőrzést, de a vírusírtó sem volt hajlandó működni.


Ezután kikapcsoltam a gépet ijedtemben, de mikor este visszakapcsoltam, minden rendben volt. A vírusírtót lefutattam a biztonság kedvéért, talált is valamit, és azt hittem, ezzel megoldódott a dolog.


A napokban viszont újra ugyanez történt; újraindítottam a gépet, úgy ment a net, a vírusírtó is, ám most nem talált semmit.

Ma pedig megint.


Mi lehet a baj? Beállítás? Vagy valami vírus?


Kérlek, segítsetek, nagyon aggaszt már a dolog... :/


Előre is köszi!


2010. máj. 15. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne használj internet explorert...

Valószínűleg vírus okozta amúgy...

2010. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!