Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi facebook fiókomat szeretn...

Saitama98 kérdése:

Régi facebook fiókomat szeretném törölni, de a jelszót elfelejtettem, valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval kb. 5 éve csináltam egy teljesen új fb-t és a réginek a jelszavát még annó megváltoztattam és nem tudom mi lehet. Freemail-el volt beregelve és miután az emailt se használtam felfüggesztette magát és kitörölt minden üzenetet, most beléptem, mert az e-mail jelszóra emlékeztem, és üres. Amikor megpróbáltam belépni a régi facebookomba azt írja régi jelszót adtam meg, ha elfelejtettem megadhatok újat, és egy kódot küld az emailre ahova be tudok lépni, na mondom király, csak az emailre nem jön semmi, kipróbáltam tudok emailt fogadni vele nem az a baj, valamiért a facebook ami kódot küldene nem kapom meg. Már ott vagyok, hogy valahogy meg kéne hackelnem a régi accountomat, eléggé el akarom távolítani. Jelentettem is fb-n hogy a régi accountom, és tiltsák le de semmi. Bármilyen fajta megoldás érdekel. Köszi. :)

2017. máj. 5. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Írsz a facebook supportnak, és sorolják a lehetőségeket.


(félreértések elkerülése végett: a gyk itt nem egy magyarországra kihelyezett fb support)

2017. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem írtam volna a supportnak, nem írtam volna bele a kérdésbe, hogy szóltam nekik, nem történt semmi, de ha figyelmesen elolvasod nem csak "legális" módon vagyok hajlandó törölni az accot. De kösz a semmit. :)
2017. máj. 6. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!