Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legolcsóbb mobilnet...

Melyik a legolcsóbb mobilnet csomag, amivel használható a Pokemon Go?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt okostelefonom és nem igazán vagyok képben a mobilnetes dolgokkal. Mekkora adatmennyiségű net kéne és melyik szolgáltatónál éri meg a legjobban? Korlátozott internet van valamelyik szolgáltatónál?

2017. máj. 16. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Használni lehet igazából bármelyikel. Kérdés inkább az hogy mennyit. Napi szinten szeretnéd használni, vagy havonta egyszer kétszer?
2017. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem minden nap játszanék, de amikor igen, akkor egy nagyobb sétát. Átlagra számolva naponta szerintem 1, max. 2 órát.
2017. máj. 16. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kártyás vagyok a Telekomnál. A havi 200 MB-ért, ami bőven elég szokott lenni, 700 ft-ot fizetek. Bár azt hiszem, volt valami változás e téren. viszont engem az nem érintett, mert már be volt kapcsolva ez a fajta net nálam. És egyébként ha elhasználom a 200 MB-ot, akkor is van net utána, csak lassabb. Úgy vettem észre, azzal is lehet Pokémon GO-zni, csak a bejelentkezést kell wifiről megoldani. De idáig csak egyszer jutottam el az egy év alatt, mert amúgy mindig elég volt a 200 MB.
2017. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy legalább 500MB-os net kell egy hónapra, ha aktívan játszol. És ebbe beletartoznak a 50mb-os frissítések is, amiből 2db is van egy hónapban.
2017. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van egy feltöltőkártyás simem, erre gondoltam a tanácsaitok alapján. Nem vagyok aktív netező, nem lógok a közösségi oldalakon és nem streamelek zenét. Igazából a Pokemonra és néha a messengerre kéne az adatforgalom.

Ezzel a csomaggal lenne 4 gigám, amivel megúsznám, hogy havonta fizessek. Vizsgaidőszakban pl. nem játszom, ahogy nyaraláskor sem. A frissítéseket wifiről szoktam intézni, van otthon.

Vélemények a csomagról?

[link]

2017. máj. 21. 04:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg bármeddig elhasználhatod, akkor nagyon jó. Szerintem másfél-két évig elég lesz. Persze amennyiben ésszel csinálod, és pl. nem frissítesz alkalmazásokat adatról... Továbbá tiltsd le az összes alkalmazást az adatnál, kivéve a Pokémon GO-t és a Google Play-szolgáltatásokat. Amivel még spórolhatsz, az az, hogy ha lehetőséged van rá, a bejelentkezést wifiről teszed meg, hogy a kezdeti állapotot, térképet, stb. onnan töltse be, illetve ha még wifiről megnyitod a pokémonjaidat és legörgetsz, akkor azokat sem adatról kell betöltened. Ja és persze amit nem muszáj adatról, azt ne adatról, pl. pokémonok felerősítése, evolválása, beváltása, stb.
2017. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segíthet még az is, ha töltesz le a Google térképre pár offline területet, ahol aktívabban játszol. Elvileg a Pokémon Go is ezeket a térképeket használja, így kevesebb adatforgalom kell a betöltéséhez.
2017. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!