Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meghülyült ez a Facebook vagy...

Meghülyült ez a Facebook vagy ez így normális?

Figyelt kérdés

Létrehoztam kb. másfél hónapja egy másik Facebook fiókot, a saját nevemmel, csak a biztonság kedvéért.

Le lett tiltva, és most ezt az üzenetet kaptam:



"Fiókodat a Facebook használati feltételeinek be nem tartása miatt letiltottuk. Letiltjuk azokat a felhasználókat, akik kéretlen üzeneteket küldenek, valamint kizárólag termék, szolgáltatás vagy lehetőség népszerűsítésének vagy hirdetésének céljából hoznak létre objektumokat.


Egy vagy több olyan tartalmat is ilyen tevékenységben érintettként azonosítottak, amelyért felelős vagy. Néhány példa:


– megosztás, kedvelés vagy kattintás kérése hamis indokkal (az alábbiak szerint)

– az ígért funkcionalitás biztosításának elmulasztása

– az ígért jutalom nem teljesítése

– nem az ígért tartalomhoz történő átirányítás

– ösztönzés olyan megosztásokra, kedvelésekre vagy kattintásokra, amelyek veszélyeztetik a felhasználó biztonságát

– JavaScript-kód másolásának és beillesztésének megkövetelése vagy kérése

– kizárólag online ajándékok népszerűsítésével foglalkozó oldalak fenntartása


Sajnos semmilyen indokkal nem tudjuk újra aktívvá tenni a fiókodat.


A Facebook szabályairól közösségi alapelveink átolvasásával tájékozódhatsz részletesebben:"



Olyan tényleg volt, hogy küldtem magamnak tesztelés miatt üzeneteket, de mindig ugyanazt küldtem, ezt vehették spammelésnek? Mert akkor csak gratulálok ennek a foskazalnak, vissza se fogják állítani a fiókot...



2017. máj. 20. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a példák egyike igaz, már akkor is tilthatnak


ha magadnak írsz uzit, az szerintem nem baj.

2017. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az üzeneteket pedig magamnak, tehát az első fiókomnak küldtem.
2017. máj. 20. 21:27
 3/4 Tomee'd'ganjaman válasza:
0%
Én a helyedben meglátogatnám a legközelebbi pszichológust, mert egy átlagos ember nem beszélget saját magával
2017. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Benne volt a felhasználói feltételekbe, amit nem mellesleg elfogadtál, hogy nem hozhatsz létre mindebféle másodlagos profilokat.
2017. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!