Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy félkész általam...

Ha van egy félkész általam írt történetem azt hol oszthatnám meg másokkal?

Figyelt kérdés

Hol olvashatok avagy a sajátjaimat hol tölthetem fel hogy azokat mások elolvashassák és véleményt fűzhessenek hozzá.

Kifejezetten olyan oldalt keresek ahol egyaránt viszonylag profi írók, és kezdők is megfordulnak. Akár animés témájú történeteket. Ti milyen oldalt ajánlotok?



2017. máj. 21. 15:15
 1/3 Csicsky ***** válasza:
Egy „gyűjteményt“ küldtem privátban (tanácsok, szakirodalom, linkek, tesztolvasók, stb.). Ez a kedvtelésből, hobbiból írogatók számára készült, hogy az írással könnyebben boldoguljanak. Itt fel vannak tüntetve azok az oldalak is, ahová írásokat lehet feltenni.
2017. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Merengő, anime fanfiction style, wattpad.

Ezek ilyen történetmegosztó oldalak vagy minek hívják őket. Bár az anime fanfiction style már egy ideje nem elérhető sajnos. Költözik az oldal

2017. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Plusz:


fanfiction.net

archiveofourown.org


Ezeken az oldalakon több az angol sztori, de van magyar közönség is. Itt viszont csak fanfiction-öket találsz és tudsz feltölteni. Ha teljesen eredeti sztorit szeretnél, akkor pl. wattpad...

2017. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!