Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Facebookon...

Hogyan lehet Facebookon beállítani, hogy ismerőseimnek ne jelenjen meg hogy mihez szóltam hozzá vagy miket kedvelek?

Figyelt kérdés
Tehát alapból úgy van, hogy ha kedvelsz valamit vagy hozzászólsz valamihez akkor megjelenik az ismerőseid hírfolyamán, hogy XY (Én) hozzászólt ehhez vagy XY (én) kedveli ezt és ugyebár ott van nekik az első sorban az a komment amit én írtam. A kérdés az, hogy hogyan lehet ezt kikapcsolni, ugyanis ha én valamit kedvelek vagy hozzászólok akkor nem az a célom vele hogy az ismerőseim lássák, ugyanis nem nekik szól.

2017. máj. 21. 20:16
 1/6 anonim válasza:
Beállok válaszra várva,én is kívancsi vagyok.
2017. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a plugin-t telepítsd fel és be tudod állítani, hogy más ne lássa, amit nem szeretnél.

2017. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.De lefordítaná valaki, amit belinkeltél, hogy kell telepíteni?
2017. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Erre a linkre kattintva lehet telepíteni.

2017. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Koszi,sikerult a telepites,de nemtudom hasznalni,mert angolul vannak rajta a beallitasok.

Van aki azt irta ezzel kapcsolatban,csak akkor lehet hasznalni,ha angolul hasznaljuk a facet.

2017. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez független a nyelvi beállításoktól. A "Photo Stories"-nél pipáld be a "Commented on Photo"-t és a "Liked photo"-t. Ugyanezt meg lehet csinálni az "Event Stories"-nél és a többinél is értelem szerűen (én nem használom egyébként ezeket a funkciókat, de biztos működnek).
2017. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!