Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért homokórázik a Chrome...

Miért homokórázik a Chrome böngészőm egy webcím beírása után pár másodpercig mielőtt betöltené a pitiáner kicsi oldalakat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A gépem elég erős, SSD-s, nem fogja vissza semmi, gigabites LAN, a net 120 megás. A legnépszerűbb oldalak is és mindegyik homokórázik egy keveset mielőtt bedobná az oldalt. Máshol ha Internetezek pl. tableten, azonnal megy minden. Mi lehet az oka, hogy van egy pici várakozási idő? Ez hálókártya hiba? Vagy más? Köszönöm előre is a válaszokat!

#Windows #internet #várakozás #böngészés #homokóra #mégis várakozás #idegesítő mert máshol nincs ilyen gond
2017. máj. 23. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld átírni a DNS szerverek címét a google gyprs dns IP-ire


8.8.8.8

8.8.4.4


vagy a routerben


vagy az oper. rendszer hálózati kapcsolatainál, megadhatod a IPv6 dns címet is de ki kell guglizd.

2017. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*gyprs = gyors
2017. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, kipróbáltam, ez volt a legelső gondolatom nekem is, előbb az adapterbeállításoknál aztán a routerben írtam át a google DNS-re de nem sikerült. Sőt IP4-et engedélyeztem csak 6 helyett hátha valami kompetibilitási gond van a szolgáltatói modem és a hálókártya szoftvere között IPv6 irányába. De semmi változás. Sebességmérő stabilan mutat 120 megát, azért egy fiszembúrám oldalnak csak be kéne jönnie egy villantás alatt 3 - 4 másodperc "várakozás a kiszolgálóra" üzenet nélkül alul .......... ! További ötlet? Köszönöm!
2017. máj. 25. 06:16
 4/6 anonim ***** válasza:

valami addon fogja van víruskergető

nézd meg maszületett bárány profilból, h ugyanúgy homokórázik-e!

2017. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam a víruskeresőre de nincs még fent. Teljesen frissen telepített rendszer. :-/
2017. máj. 26. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Driverek frissek?


Eszközkezelőben nézz frissebb drivert vagy a gyártóé a legjobb.

2017. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!