Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenne egy kis problémám a...

Lenne egy kis problémám a termék eladással kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés
Azlenne a gondom hogy a konzol piacra feltettem egy ps3-at na nemis ez a lényeg hanem utána másnap irt az e-mailomra egy angol ember. Na szóval az a kérdésem hogy hogyan tudnám eladni ennek az embernek a konzolt mikor angol? Meg még ilyen problémám sosem volt.

2017. máj. 25. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elutalja az árát meg a cimét és te feladod neki.
2017. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Paypal-on átutalja a pénzt, (vagy akár rögtön a bankszámládra, olyankor át kell konvertálni a számlaszámot nemzetközivé, ha beírod googlebe biztos megtalálod) te meg feladod neki a csomagot. Arra viszont készülj fel hogy ez kb 8-9 ezerbe fog neked fájni úgyhogy gondolt át, h megéri-e
2017. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendben.de aztis postán kell nem? Meg még ha angol de magyarországon él akkor is ilyen kölcséges a csomagfelküldés?
2017. máj. 25. 15:32
 4/13 anonim válasza:
Hát az úgy mindjárt más. Azt hittem Angliában él. Akkor mi a probléma? Elutalja a pénzt és elküldöd neki a csomagot. A belföldi csak 2000.
2017. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Van egy kis probléma.. Alazt csak azért irtam hogy mivan ha.. De most irta és lefordítottam hogy az eggyesült királyságban él. Légyszives leirnád vagy leirnátok hogy hogyan tudok vele kommunikálni? A saját nyelvemet használva vagy az övêt de az ugye fordított szöveg lesz. Nemnagyon értem.
2017. máj. 25. 17:00
 6/13 A kérdező kommentje:
És mit kell beirnom a googléba hogy át konvertáljam nemzetközire a számlaszámom? Bocsi hogy ennyit kérdezek de nemtudok sokat erröl.
2017. máj. 25. 17:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon Nigériai csalás szaga van.
2017. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon Nigéria csalás szaga van
2017. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Neijezgess légyszi :/ honnan veszed? Mert ők ezt szokták?
2017. máj. 25. 18:29
 10/13 A kérdező kommentje:
Most irta nekem nemrég hogy még küldjek a termékről képeket és mellé meg a számla adataimat. Megadtam a nevem meg a számlaszámom.. Ha ő têlleg nigériai csaló ezekkel tud valamit kezdeni?
2017. máj. 25. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!