Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kérdés: Ha én laptopra szeretn...

Kérdés: Ha én laptopra szeretnék 3-4 napra internetet ami?

Figyelt kérdés
ami korlátlan netezést nyújt: tehát nem fagy le, annyit netezhetek amennyit csak akarok, és utána büdi életben nem akarok rá havi pénzt fizetni se, tehát csak egyszeri alkalom volt, akkor? Akkor milyet "vegyek"? Tippek? :)

2017. máj. 25. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
a szomszédtól elkéred a wifi jelszavát pár sörért cserébe.
2017. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél feltöltőkártyásat, és tölts rá annyit, amennyit 3-4 nap alatt el tudsz netezni. Ha esetleg kifogyna, töltesz még rá. Kvázi korlátlan.
2017. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló válasza kiesik, köszönöm szépen :) És mennyibe kerül egy ilyen "feltöltőkártyás"? Hogy néz ez ki, és ha "kifogy" hogyan tudom rátölteni a gépemre? Ha meg nem fogyasztom el, akkor a nyakamon marad? Mennyibe kerül egy ilyen? (Havi díj nélkül természetesen.) Köszi.
2017. máj. 25. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Felmész a kedvenc mobilszolgáltatód honlapjára, és megnézed. Ne gondolj egzotikus dologra. Ugyanaz, mint a feltöltős telefon, ugyanúgy sim kártyát kapsz, csak ezt usb stick-be rakod, és netezel vele. És elvileg ugyanúgy töltheted bankautomatánál vagy a szolgáltató honlapján, mint amazt.
2017. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!