Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék ilyen videókat...

Hogyan tudnék ilyen videókat készíteni?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


Hozzáértő személyek tanácsait szeretném kérni azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudnék ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=b_ZwtidvOdQ - https://www.youtube.com/watch?v=_AGvcGuzRvw vagy ehhez hasonló, "egyszerű", de még is ízléses videókat készíteni? Gondolok itt az effektekre, a kivitelezésre, és úgy amblok mindenre.


Továbbá szeretném megkérdezni azt is, hogy milyen videókészítő, vagy vágó programot tudnátok az ilyesmikhez ajánlani?


Ha esetleg rosszul tettem volna fel a kérdést elnézést kérek, de még nagyon kezdő vagyok ebben, viszont mindenképp szeretném az ilyesmit megtanulni és elsajátítani!


Köszönöm mindenkinek, aki segítséget tud nyújtani az ilyesmiben!



2017. máj. 26. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit a fószer csinált nem nagy dolog. Egy forószerkesztővel (lehet Photoshoppal vagy más ingyenessel) megszerkesztette a videon látható egyetlen képet, majd a profilképével együtt beimportálta egy videoszerkesztőbe, zenét nyomott alá, lerenderelte és kész. Mert ugye a youtube-ra fotot nem lehet feltölteni, de ha videot csinálsz belőle, azt igen. A net teli van jó ingyenes szerkesztőkkel, nagyon komolyat már tudsz csinálni Camtasia Studióval, Pwer Dirctorral, Sony Vegas-sal, Adobe premiere Pro-val és ezeket is még sorolhatnám.
2017. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! -- Még azt szeretném megkérdeni, hogy mint ennek a videónak az esetében is: https://www.youtube.com/watch?v=bxswQD9Yo6I hogyan lehet azt megvalósítani, hogy az equalizert így be vagy rá lehessen tenni a videóba?
2017. máj. 27. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Fő kérdésed alapján azt a következtetést vontam le, hogy még egyáltalán nem szerkesztettél videot. Kezd el, csinálj valami egyszerű produktumot a javasolt programok egyikével. Azokban megismerheted az effektek használatát és még sok mindent. Ezen ismeretek elsajátitása után tedd fel ezt a kérdést. Gyanitom nem teszed fel, mert menetközben rájössz mindenre. Hogyan vársz el kérdésedre javaslatot, amikor még el se kezdted a szerkesztést?
2017. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Videókészítéséhez már volt szerencsém, de eddig csak alapfokon. (Vágás, felcímkézés, feliratozás, de semmi több.) Most viszont szeretnék komolyabban nekiülni, és emiatt próbálok kicsit jobban/komolyabban érdeklődni, illetve informálódni. De igen, igazad van, így másként teszem fel a kérdést... Ezen programokhoz, mint például a Camtasia, - szükséges vagy létezik hozzá olyan kiegészítő, mellyel az ilyesmiket kivitelezni lehet esetleg?
2017. máj. 28. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik más-más effekteket tud, de ha biztosra akarsz menni YouTube videoidba equalizert használni, akkor az Adobe After Effect-et javaslom:

[link]

Egy jó illusztráció: https://www.youtube.com/watch?v=wh6oA-MfsUM

2017. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen pontosan erre gondoltam, nagyon szépen köszönöm, csak sajnos ezt a programot full verzióba beszerezni szinte lehetetlen. Még nCore-on is a kamu crack-es és félrevezetős verziók érhetőek el, 7 napos Trial-al pedig nem mennék sokra.
2017. máj. 30. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nCore-on tökéletesen működő verziót találsz... kamu crac-es stb szarokat nem igazán :)
2017. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Én pl. az nCORE-n találtam előreaktivált Power Directort (ez is komoly program), aminek aktiválásával még kinlódnod se kell, van benne hangszerkesztő is, továbbá 4K videokat is támogat
2017. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Ezeknek akkor utánuk járok tüzetesebben is! :)
2017. jún. 3. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!