Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy hete kezdődött a probléma,...

Egy hete kezdődött a probléma, de mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
1 hete észleltem, hogy az internetem tökéletesen megy de időközönként felmegy a ping nagyon magasra 500+ tart nagyjából 10 másodpercig aztán elmúlik, ezt rendzseresen ismételgeti nagyjából 5 percenként, töbször betelefonáltam a szolgáltatóhoz, rendszeresen le ellenőrizték a routert de nem volt semmi baja, kicseréltem a router gép közötti kábelt de az se segített, hol és mi lehet a hiba?

2017. máj. 26. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy ahova bedugom a kábelt a gépbe ott van a probléma?
2017. máj. 26. 19:28
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen gyakori, akkor szimplán leelenőrződ egy másik gépen, hogy ott is produkálja-e a dolgot, ha igen, akkor fizess modem cserét, ha nem, akkor meg a gépeden van valami vicces.
2017. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy ilyenkor valami szoftver a gépen erőteljesen használja a netet. Érdemes lenne valami monitorozó szoftvert futtatni a háttérben, aztán amikor a jelenség megtörtént, akkor utána visszanézni, hogy mi használta a hálózatot, és hogyan.
2017. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A géppel nem tartom valószínűnek, hogy probléma lenne, ezeket a problémákat 1 hete tapasztalom, a gépem tegnap volt szervízben semmi baj nem volt vele, az egész gép újra lett telepítve és a probléma még mindig van.
2017. máj. 26. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Lesz még ott a kábelmodemes rendszerrel bőven gond... :-D

Nett szolgáltatót kell cseszegetni, vacakolnak az erősítők, és zajt generálnak, ami ciklusoson erősödik.

Pusztán ki kéne menniük és cserélni a kiszáradó kondikat az oszlopon lévő erősítőkbe, de 90% -ban nem foglalkoznak vele amíg a szerződésben foglalt minimumot elérik az ügyfelek.

2017. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kifognak jönni nem sokára, remélem megoldják a problémát mert már csesztetem őket
2017. máj. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!