Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Halott laptopon levo firefox...

Halott laptopon levo firefox konyvjelzoket importalni lehetseges valahogy?

Figyelt kérdés

sziasztok, ez a problema adodott, meghalt a regi laptopom, vettem egy ujat es ha lehetseges importalnek minden firefox adatot, mindehol annyi mindent irnak, de nem tudok kiigazodni kozottuk, egy fekete feher valaszra lenne szuksegem :D szamitastechnikai analfabeta vagyok :D

koszi elore is



#Firefox #adat importalas
2017. máj. 27. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a hdd még működik a régi laptopodban, akkor kiszeded, és berakod egy működő gépbe, és lehúzod az adatokat.
2017. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az megvolt, vettem egy ilyen bigyot amibe beraktam a hdd t, amit a regibol kiszereltem, de ott nem talalok semmi firefoxal kapcsolatos cuccot.
2017. máj. 27. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Van mód arra, hogy a Firefox adataidat megnyitás nélkül le tudd menteni:


[link]


Itt a "Finding your profile without opening Firefox" alcím alatt elmagyarázza hogyan keresd meg ezeket.


Későbbiekben fel tudod használni őket, arra még nem tudok pontos választ adni hogyan, de szerintem elég behúzni a fájlokat az új profilodba, vagy Firefoxon belül van egy opció rá. De előtte juss el idáig. :) Remélem segítettem.

2017. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja igen, nem figyeltem, nem adtam pontos választ. Neked az Appdata mappa kell a régi HHD-ről.


Annyit kell tenned, hogy a régi HDD C partíciójában kikeresed ezt a helyet:


C:\Users\[USERNAME]\AppData\Roaming


[USERNAME] helyére a saját fiókod neve


Rejtett fájl, tehát érdemes használni valamilyen fájlkezelőt (TotalCommander), vagy beállítani a windows intézőben, hogy rejtett fájlokat is jelenítsen meg.

2017. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
koszi :) megprobalom
2017. máj. 27. 13:53
 6/10 A kérdező kommentje:

uh de amit kiszereltem azon csak a D particio van, kette volt valasztva. vegulis kepek, zenek minden fontos megvan.

a c n voltak az ilyen appdata user meg a sok dolog amikhez "en nem nyulhatok" :D

2017. máj. 27. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a D partíció a fő, csak ugye más a neve. Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen azon is fő partíció. Az is lehet, hogy 2 HDD van benne és az egyik a C a másik a D.
2017. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megcsinaltam, de az uj gep cuccait hozta elo :) a regi gepen vhogy el tudom erni a c particiot? vagy akkor ez igy felejtos?
2017. máj. 27. 14:06
 9/10 A kérdező kommentje:

innen szerzeltem ki es ez a regi D meghajtom volt:


[link]

2017. máj. 27. 14:09
 10/10 A kérdező kommentje:
ha jobban szetszedem talalhatok benne egy masik ilyet is? bocs, de tenyleg fingom nincs ezekrol, ezert probaltam meg hozzaertok segitseget kerni
2017. máj. 27. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!