Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most voltam az internetszolgál...

Most voltam az internetszolgáltatómnál, mert nagyon nem voltam megelégedve az internettel. Nagyon lassú és folyton ledob. Azt kaptam magyarázatul, hogy 950 Gigás forgalmat csinálunk ketten havonta és azért van. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A 950 Giga hihetetlenül magas. Szoktunk online streamet nézni, mert külföldön élünk. Xbox one- nal is néha játszunk online FIFA ultimate-tel. Mobilon Clash of clans meg ilyenek gondolom nem számítanak sokat. De a havi 950 hihetetlen sok. Milyen egyéb okok lehetnek szerintetek? Letölteni nem nagyon szoktunk semmit.

2017. jún. 8. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Például vírus is okozhat nagy adatforgalmat.
2017. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HD streamekkel azért elég sok összejöhet, de ez azért erősnek tûnik.
2017. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A wifit nem törte fel valaki?

De amúgy igen, lehet vírus is.

2017. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De laptopokat nem is használunk kb napi 10 percet. Mobilon meg Xboxon meg gondolom nincs vírus. Amúgy laptopon megy a NOD.
2017. jún. 8. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A #3-as válaszhoz csatlakozom: lehet, hogy valaki lopja a netedet wifin keresztül.

Ha nincs a wifi jelszóval védve, állítsd be, ha van jelszó, változtasd meg!

2017. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!