Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak olyan tabletek amik...

Mumus1911 kérdése:

Vannak olyan tabletek amik támogatják a flasht?

Figyelt kérdés
E-learningel akarom megcsinálni a kresz részét a jogosítványomnak és egy netes felületen kell van az oktató anyag amit persze flashel csináltak meg laptopot nem akarok venni mert az túl nagy kiadás lenne emiatt, viszont úgy tudom a tabletek nagy része ios és android alapúak nem támogatják a flasht érdemes lenne windows alapút venni erre a célra vagy azzal sem működne

2017. jún. 12. 08:00
 1/5 Dongaben ***** válasza:
2017. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az összes x86 alapú támogatja
2017. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kiano SlimTab 8 PRO 2 MS én ezt néztem meg mert viszonylag olcsó. amit írtál x86 az arra vonatkozik hogy 32bit alapú ez viszont ha nem tévedek 64bit alapú vagyis ezzel nem működne?
2017. jún. 12. 11:07
 4/5 anonim ***** válasza:
az x86 magában foglalja az x86_64-et is, már csak azért is, mert manapság már nem igazán gyártanak 32bites procikat.
2017. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit kinéztél tablet, az Windows 10-es, amire minden további nélkül telepíthető az Adobe Flash Player legfrissebb verziója.
2017. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!