Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopom nem hozza be csak...

A laptopom nem hozza be csak a facebook-ot és a google szolgáltatásokat (g-mail, youtube, google fordító, stb. ) Semmilyen más oldalra nem tudok felkapcsolódni. Többi lent?

Figyelt kérdés

Pedig azt írja ki, hogy van wifi, és ugye a fent említett oldalakat ugyan olyan gyorsan behozza mint eddig. De ha pl. rákeresek egy fogalomra, akkor csak a keresésig jutok el, a linkre kattintva az oldalt már nem tudja megnyitni.

Mit tegyek?



2017. jún. 20. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:

A házban minden más eszköz, laptop és telefon kitűnően kapcsolódik és semmi baj nincs az internettel.

A laptoppal pedig semmit nem csináltam, szóval fogalmam sincs mi baj lehet... :(

2017. jún. 20. 21:44
 2/7 szántóvető ***** válasza:
töltsd le a ccleanert.
2017. jún. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nincs rajta internet, szóval nem tudom letölteni! És nem is hiszem hogy segítene.

Most már fogalmam sincs hogy mi lehet a baj, semmi nem hozza helyre...

Amikor kiírja, hogy nem tudja betölteni az oldalt lefutattam a hibakeresést és azt írja ki, hogy a szám. gép beállításai rendben vannak és az elosztó kp.val van a baj. De annak nincs semmi baja, már számtalanszor be és ki kapcsoltam.

Plusz a többi eszközön még mindig hibátlanul működik minden...

2017. jún. 21. 09:20
 4/7 szántóvető ***** válasza:
akkor jobbklikk a tálcán a hálózat ikonra és hibaelhárítás,arra hátha kiír valami hibát.
2017. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem segített :( mindegy, azért köszönöm a segítséget, úgy tűnik kénytelen leszek valami szakembert hívni hozzá.
2017. jún. 21. 17:00
 6/7 anonim válasza:

Igaz már nem friss a kiírás, azért hátha segít másnak is:

én akkor tapasztaltam ugyanezt, amikor figyelmetlenségből az internetkábelt a wi-fis router "sárga" portjába dugtam a kék (WAN) port helyett. Az volt furcsa, hogy kábellel minden tökéletesen működött. Bocs, ha nem szakszavakat használtam. A lényeg, hogy újratelepítés előtt nézd meg, hogy minden helyesen van-e bekötve. :)

2017. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nekem végül ez az újraindítás segített:

[link]

2017. aug. 6. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!