Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki nem tudna ajánlani egy...

Valaki nem tudna ajánlani egy programot amivel zenéket tudok mixelni?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek amivel különböző dalokat tudok összemixelni (pl. youtuberól)(Nem olyat amivel én csinálok egy új zenét!!!!=> nem Music Maker...stb)

2017. jún. 23. 12:21
 1/5 Hominida ***** válasza:
Első lépésként: [link]
2017. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! ez már nagy segítség...
2017. jún. 24. 14:09
 3/5 anonim válasza:
Szia kedves kérdező.Ha profi alkalmazás kell akkor FL studio 12 ajánlom én is azzal csinálok zenéket és még sok DJ .Csak egy pár évbe bele telhett hogy rendes harmónikus mixeket csinálj.Ajánlom elsőnek iratkoz be egy tanfolyamra.Ha ezzel szeretnél foglalkozni.De első lépés szerintem egy studio alkotássa.Ami nem kis pénz elhiheted :D.Én is most újítom fel a sajátom csak még a hangszigetelés van hátra utána a beköltözés és faxa lesz :D.De a kérdésedre válaszólva FL Studio 12-őt ajánlom.
2017. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Virtual Dj, Traktor
2017. júl. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2017. júl. 31. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!