Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Közös internetvonalon összekev...

Közös internetvonalon összekeverednek az adatok, miért? Lent részletesebben

Figyelt kérdés
Szóval az a baj, hogy a reklámok meg a keresési ajánlatok amikhez semmi közöm nekem úgy jelennek meg mint annak akit az valóban érdekelhet, és a googleban is azok a dolgok amiket nem is kerestem sötétkékkel jelennek meg, miért?

2017. jún. 23. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltehetően ugyanabba a Google profilba be vagytok jelentkezve, és a két gép között frissíti a változásokat.
2017. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyunk bejelentkezve a google fiókba.
2017. jún. 23. 14:06
 3/7 Hominida ***** válasza:

Gmailes címed sincs?


Ha a Google esetleg a cookie-k helyett már IP-cím alapján azonosítja a keresőjüket használó gépet, akkor annak lehet ilyen következménye. Ettől még megpróbálhatod a böngészőben a laptörténetek és cookie-k törlését.

2017. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

előzményekben is csak a saját kereséseim előzményei vannak benne, de néhány internetes oldalon meg a másik személy adatai is ki vannak töltve automatikusan, valamint youtube-on is oyan videokat ajánl amiket soha nem néztem.

Másik problémám, hogy youtubeon nem mindig, de igen gyakran, ha elinditok egy videot a duplán indul el a hang és 2-3 mp-es késéssel, ha avideót megállítom a másik tovább szól, és be kell csukni a fület különben máshogy nem tudom megállítani a hangot, ez meg miért van, kezd a google szolgáltatásaiból egyre jobban elegem lenni, már a chrome-ot is egyre ritkábban használom ezek miatt és még sok más probléma miatt is.

2017. jún. 23. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is chrome-ot használok, de nincsenek ilyen problémák.
2017. júl. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valaki stikában használja a gépedet amikor nem vagy otthon, rájár a fater egy kicsit a gépedre :D
2018. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
felrakok egy kémprogit hátha rájövök
2018. jan. 14. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!