Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gépemen van telepítve...

A gépemen van telepítve Firefox és Google Chrome is, de most az van, hogy legalább félóránként összeomlik mindkettő! Nagyon idegesítő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
légyszi segítsetek!!!!
2010. máj. 19. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Másfél hete ezt játssza a Mozilla Firefox nálam is! Bugozik, ugyan nem omlik össze, de hol lefagy, hol a net is megszakad. Szerintem valami komoly védelmi hiba van benne, vagy rossz az adathalász-szűrője. Csak két kiegészítő van benne, nem húsz. És nem képes együttműködni a Thunderbirddel se. Tegnap töröltem, újraraktam, ez sem használt. Viszont nagyon szépen működik a Chrome, igaz, leszedtem a Firefox exportot róla. Itt a legújabb: [link]
2010. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt, sőt az USB modem is lelassult. Elvittem, a szolgáltató frissitette a szoftvereket. Közben az ESET Smart Security is nagy frissitést küldött. Jelenleg a Google Chrome nagyon szépen és stabilan működik.
2010. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fertőzött mozgó-forgó reklám okozta nálam a bajokat! A régi Adblock Plus nem szűrte, a tűzfal nem tűrte, blokkolt, a Firefox pedig lefagyott. Újratettem, a hiba maradt, de akkor nagy frissitést kapott az ESS. Ez pedig lecsapott és leírtotta a dögöt. Most már minden rendben van (új Adblock Plus-szal együtt).
2010. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és mi az az ESS? akkor mit csináljak, mit töltsek le? köszi a válaszokat.
2010. máj. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!