Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google AdSense valóban...

A Google AdSense valóban annyit fizet, mint amennyi a YouTube irányítópulton látszik? Milyenek, mint partnercég?

Figyelt kérdés

YouTube videókat készítek, jelenleg a Fullscreen partnercégnél vagyok. Az utóbbi időben utánanéztem és a Fullscreen állítólag elég sokat "lecsapol" a reklámbevételekből (70/30 az arány). Ha pl. múlt hónapban 400 dollárt kerestem, akkor az eredetileg 571 dollár lenne, csak a Fullscreen levette a 171 dollár hasznot.

Az irányítópulton 520 dollár van mutatva, mint júniusi kereset. Ezt az összeget meg is kapnám, ha Adsense partner lennék, vagy az Adsense még ebből vonna le bizonyos összeget?

Nyár végén jár le a szerződésem a Fullscreennél és ha az Adsense tényleg ennyivel kevesebbet vesz le a bevételből akkor megérné váltani? A váltás mellett szól még pár érv, pl. sok pozitívat hallottam róluk, illetve bankszámlára utalják egyből a pénzt, nem pedig PayPalra, ez pedig azért sokban megkönnyítené a papírmunkát az adózás szempontjából.

Viszont a Fullscreen mindig tisztességesen küldte a pénzt, nagyon rendes a support is. Szerintetek megérné váltani?


2017. júl. 2. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

A Youtube elemzés, az csak irányadó, , vagyis egy becsült összeg.

Az Adsense fizet a legkevesebbet, a többi partnercéghez viszonyítva, viszont ők a legmegbízhatóbbak.

2017. júl. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az Adsensenel vagyok,szinte centre pontosan annyit kapok mint amennyi a YT elemzések között szerepel. Tehát nincs semmi levonás.

Ha esetleg a Fullscreennek vannak plusz olyan szolgáltatásai ami miatt megéri oda adni nekik a bevételed 30%át akkor megéri náluk maradni, de szerintem nem. Én anno MakerStudiosnál voltam ők is 30%ot vontak le, cserébe ha kérdeztem segítettek + volt egy zenei szolgáltatásuk és az ott lévő zenéket felhasználhattam a videóimhoz, de úgy voltam vele hogy ez miatt nem éri meg 30%-ot odaadni, így miután lejárt a szerződés, csatlakoztam az adsensehez. Teljesen megvagyok elégedve vele, általában az adott hónap felénél utalnak. A partnercégnél úgy volt hogy a januári bevételt március elején utalták tehát 1+ hónapot vártam a pénzemre, Andsenenel meg az előző havi bevélt 2-3 hét után megkapod.


Így van,a pénzt nem Paypalra, hanem egyszerre a bankszámlára utalják.


Szerintem megéri váltani.

2017. júl. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkét választ! Ment a zöld. :)

Valószínűleg váltok ha lejár a szerződésem.

2017. júl. 24. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!