Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor és melyik nemzetközi...

Mikor és melyik nemzetközi fórumokra érdemes kreatív ötleteket kiírni? Az enyémek mintha elvesznének a süllyesztőben.

Figyelt kérdés

Hallottam arról, hogy aki frissen száll be az internetes tartalmak előállításába annak káros lehet, hogy pl Decemberben magasabb nézettségi mutatókat lát, és az ilyen mértékű nézettség inkább csak arra az időszakra szorul. Én nem nagyon voltam aktív az ilyen helyeken eddig és jelenleg személyesen nem tudok az év ellenkező feléből tapasztalatokat szerezni, de talán másoknak van kialakult véleménye erről. Videót és hasonlón hozzá értést igénylő internetes tartalmakat mindig kevesebben csinálnak majd mint amennyien nézik, de ott is bővül a hal raj. Akinek nem kifizetődők az erőfeszítései, azt a természetes kiválasztódáson nem jut túl. Fotókat és néhány sort írni valamiről sok mindenki szokott és azt nehezebb ízlés szerint kiválogatni, szóval ha ilyenből több is van, nagyobb eséllyel nyomják el egymást. Bizonyos fórumokon lehet hogy több felhasználó van időszakonként, de a válaszolók és kérdezők aránya nem változik annyit, legalábbis szerintem.

Tőlem mint szinte no name usertől, egy terjedelmes, tájékoztató és leíró reddit posztra, közel ezres megtekintés mellett 14-18as pozitív értékelés kevésnek tűnik és szinte semmilyen hozzászólás nincs alatta. Mintha az összetett gondolkodás lehetőségét inkább meghagynák az ismertebb felhasználóknak.



2017. júl. 15. 23:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!