Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Mit jelent viber-en, az hogy elérhető volt . Perce?

Akkor lépett fel arra az oldalra és olvasta(írta) az üzenetet?Vagy a wi-fi-,internet elérhetőségét jelenti azon az alkalmazáson...

07-17 16:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Captain Logic nevű felhasználó válasza:

Azt jelenti, hogy mikor zárt be az alkalmazást. ~2 perc késéssel

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 07-17 16:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha mondjuk kikapcsolom a mobil internetet,akkor azt is úgy jelzi gondolom,hogy elérhető volt...

# 2/3Időpont 07-17 17:06 Privát üzenet
igen

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 07-17 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a különbség a viber "megtekintve" állapot és az "utoljára elérhető" között? A megtekintve azt jelenti, hogy mindenként használta a vibert? Belépett és beszélgetett?
Mitől lehet az, hogy valaki wifin netezik a telójával, azon fent van a messenger, viber is. A messenger azt írja, hogy x perce elérhető, a viber, meg hogy online? Lehet, hogy fent..
Hogyan lehet az, ha egy konkrét személyt megnézek a viberen, hogy mikor volt elérhető, két különböző telefon mást mutat. Honnan tudom melyik a hitetes?
Van viber a telefonomon, pc-n. Ha a viberből kivagyok lépbe a pc-n és a telefonomon bekapcsolom a mobil netet elérnek. Ha fent maradok a telefonon és kilépek a viberből ugyanúgy,..
Ha blokkoltam viberen valakit Ő látja Én mikor vagyok elérhető ill. mikor voltam fenn utoljára?
Hogy lehet valaki elérhető VIBER-en, ha közben hívni meg nem lehet, mert ki van kapcsolva?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu