Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni nekem egyszerűen, hogy a netről lehívott információk (zene, film, stb) eredetileg hol vannak?

Figyelt kérdés
Laikus vagyok, de érdekel. Gondolom nem az emberek gépében, de akkor hol? Van egy nagy központi tároló? Vagy több is? Köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. júl. 20. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
valaki más hdd/ssd-jén.
2017. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan merevlemezen mint a te gépedben. (jó az magasabb RPM és nem is ugyanolyan márka és lehet ssd is). Lényegében ugyanúgy mint neked a gépeden. Te is megoszthatod a merevlemezed tartalmát ha szervert futtatsz
2017. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szervereken
2017. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, és ezek a szerverek a világban mindenhol vannak? És kb mennyi? 5, 500, vagy 5 millió?
2017. júl. 20. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
sokkal több, mint 5millió. gondolj bele, ha torrentezel, akkor minden seeder gyakorlatilag egy szerver. így számolva milliárd fölött van jóval.
2017. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Zsír. Kár, hogy azt se tudom, mi a torrentezés, se azt, hogy mi a seeder. De ha eddig jól értettem, akkor van a világban x millió gép, amikben tárolva van az infó, és ha nekem kell valami, arról jön be. Ha meg más kell, az meg egy másik gépről jön. Erről van szó?
2017. júl. 20. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan
2017. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!