Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire közismert, hogy...

Mennyire közismert, hogy vissza lehet nézni kik nézték meg az fb adatlapod?

Figyelt kérdés
Sokan csinálják ezt? Ti tudtatok róla egyáltalán, hogy van ilyen? Vagy ez kamu és nem is ezt mutatja initialchatfriendlist? Nevéből adódóan nekem is a chat része ugrik be, de megnézve a sajátom olyanokat is mutat akikkel sosem chateltem..

2017. júl. 20. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kozismert baromsag.
2017. júl. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
hú remélem nem terjed el, egyik barátom anyjának profilját egy időben napi 5-10xer megnéztem xDD (nem vagyunk ismerősök)
2017. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Közismert csak kevesen hiszik el hogy hülyeség az egész.
2017. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, mert nem tudom.
2017. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2017. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké, de miért hülyeség? mit mutatnak az initailchatfriendslist utáni felsorolt adatlapok?
2017. júl. 20. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja mit mutatnak? Véletlenszerűen bármit, mert az személyiségjogi problémát vetne fel ha látnák, hogy ki mit néz...
2017. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez már egy régebbi témában ki lett vesézve:

"Az InitialChatFriendsList a kezdeti chat-ben szereplő ismerőseid listája (a profiljuk kódjait sorolja fel), ill. a forráskódban megtalálható az available, azaz az éppen elérhető ismerőseid listája. De ez sajnos nem a profilunkat megtekintő felhasználók listája."

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__7..


Tehát nem az adatlapod megtekintői szerepelnek benne, hanem a jobb oldali csevegősávban szereplő ismerőseid:

[link]

2017. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!