Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most ez mi? (Google)

Most ez mi? (Google)

Figyelt kérdés
Egy pár napja arra lettem figyelmes,hogy bármilyen képet készítek,a Google mindig kiírja nekem telefonon értesítésben,hogy ,,megosztás a térképen ... helyhez" Igaz nem így írja,de a lényeg ez. Néztem a fiókomat,azt írja ,hogy semmilyen fotót nem tettem közzé semmilyen Google Térkép helyhez. Néztem az oldalamon is,ott sem osztotta. Most akkor mi van? Közzéteszi valahol a fotóimat?😕 Próbáltam,hogy akkor egyet feltöltök egy helyhez,viszont akkor már kiírta hogy feltöltöttem egyet. Szóval biztos hogy nem az a baj,hogy nem jelzi. Folyton valami kft. lapjára akarja osztogatni a képeimet.

2017. júl. 22. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A megosztást csak felajánlja, nem pedig automatikusan feltölti a képet. Ezért nem is találtál semmilyen feltöltést vagy megosztást, csak amikor te magad töltöd fel.


A GPS adatok alapján a legközelebbi térképen jelölt helyhez ajánlja fel a feltöltést, amivel nem élsz ha nem akarsz.

2017. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat!:) Tehát ha csak rákattintok,nem fogja feltölteni? Még egyszer köszönöm,rengeteget segítettél!
2017. júl. 22. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha zavar, itt leírják hogy kapcsolható ki az értesítés:

[link]

2017. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. júl. 22. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, milyen kft lapjára?
2017. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!