Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Hello Data használata...

Kisvuk29 kérdése:

Telenor Hello Data használata lehetséges otthon is?

Figyelt kérdés

Jelenleg vodafone mobilnetem van 12gb és gondolkoztam hogy ha most lejár év végén a hűség átállok 50 gigás home netre de ugyan annyiért kínál a telenor ugye korlátlant is

Mivel tanyán élünk nem is volt opció a kábeles net mielőtt valaki kérdezné

Ha használnám a mobilomban és egy mifi-ben is azt észre vennék?

Vagy esetleg vegyek valami olcsó független/telenoros okostelefont amit felteszek töltőre és azon osztanék netet? :D

Mi a legjárhatóbb út hogy végre legyen korlátlan netem?

A mostanit nem mindig használom el, de ha korlátlanom lenne tuti többet néznék youtubeot az éjszakai 100gigát se mindig használtam el letöltésekkel tehát havi 150 gigánál nem lenne semmiképp több a használat egy durva becsléssel tehát nem nagyüzemi lenne

Valaki segítene aki jobban ismeri ezt a konstrukciót?

Mást is meghallgatok de a upc pl drágább annak akinek nincs más upc-je...



2017. júl. 24. 08:36
 1/9 szántóvető ***** válasza:
most cseréltem le a vodás mobilnetemet erre,4g-s telón osztom meg a netet.az ügyintéző szerint nézik hogy mennyi netet használsz ill telefonálsz-e,de nem vészes.ha meg baj van és vissza kell adni akkor megkötöd újra az előfizetést és kész.de csak akkor 6e ha elektronikus számlát kérsz,ha a csekkes fizetést választod akkor plusz egy ezres.
2017. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A vodás atm-ből van fizetve úgyis ér?

Szerintem nekem elég lenne egy 3g-s teló is mert a mostani net többszöri speedtest méréssel fix 3-4 mega évek óta mégsem érzem lassúnak :D

Gondolom, hogy az átlagos használat nem akassza ki őket, de mi a helyzet az éjszakai torrenttel?

Azért szólnának? Mert én amit lehet azon szoktam tölteni még a linux disztrókat is :D

2017. júl. 24. 09:07
 3/9 szántóvető ***** válasza:
szerintem igen,a lényeg hogy csekket ne küldjenek.nem hinném hogy gond lenne a torrentel.de ha mégis akkor sincs gond,újrakötöd és kész.és mint említettem ezt az ügyintéző mondta.
2017. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat

Szerintem lehet belevágok hamarabb mint a hűség lejárta és ha beválik nem hosszabbítok

Ha sok mindent tiltanak akkor nem nyerő de nem hiszem hogy merőben változnának a szokásaim és a vodafone nem szólt a torrentért

Azért is jó éjszaka hogy akkor nem fogja feleslegesen a sávot akkor én se akarok netezni és más se :D

A jövő hónapban meg is látogatok szerintem egy telenor üzletet

Leginkább ez a hűség nélküli dolog jön be

2017. júl. 24. 09:20
 5/9 szántóvető ***** válasza:
nekem meg a külföldön felhasználható 5 gigás adatkeret,igazából ezért vettem.még annyi jutott eszembe hogy minden számlázási hónapban indíts legalább egy hívást mert ezt is nézik.
2017. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy kell átolvastam azt a rövid kis semmit amit írnak róla

indítok én 20-at is ha azt kell csak ne kellene végre lesni hogy na mennyi netem van még? nem fogyott túl sok?

valahogy nem jó ez :D

2017. júl. 24. 09:30
 7/9 szántóvető ***** válasza:

én semmit nem olvastam el mert minek,pár mondatban elmondtak mindent.ha külföldön átléped az adatkeretet(vagy svájcban roamingolsz ami ha jól emléxem 2700 Ft/Mb) akkor a szolgáltató korlátozza a hozzáférésedet ha összehozol valami 15e Ft-os költséget.

hát ja,nem kell koldus módjára Mb-okat számolni meg bagoly-üzemmódban élni hogy éjjel netezhess.

2017. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még az érdekelne, hogy ha vennék egy mobil routert (van most is kettő csak vodás) és akkor mikor itthon vagyok beletenném ők azt látják miben van?

Mert az ablakban a legjobb a térerő a vastag falak miatt így az kényelmesebb lenne

Lehet így rakni eszközről eszközre?

2017. aug. 1. 17:12
 9/9 anonim válasza:
A routeres megoldást hanyagold. Nem tudom hogy látják e de hivatalosan csakis telefonról vagy hívásra alkalmas tabletról használható. De megosztod hotspotként vagy egy usb kábellel telefonról.
2018. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!