Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom a felhő alkalmazáso...

Hogy tudom a felhő alkalmazásoknál beállítani, hogy automatikusan ne töltődjön fel minden?

Figyelt kérdés

Van iPhone-om, van egy Samsungom és van egy windowso asztali gépem. A közös az, hogy a OneDrive-ba mindegyiken ugyanazzal a freemail címmel be vagyok jelentkezve (OneDrive alkalmazásba).

Ma beléptem laptopon böngészőben a OneDrive-ba és a Képek mappában van egy Filmtekercs mappa, ahova MINDEN kép fel lett töltve, akármelyik fentebb említett eszközzel csináltam (fénykép, selfie, screenshot...stb). Gondolom, az iPhone ezeket iCloudba is felteszi, sőt, GoogleDrive-ba is. Ezeket hogy lehet leállítani?



2017. júl. 26. 00:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve azt se nagyon értem, iPhone-on mi a különbség a Fotóstream és a Filmtekercs között.
2017. júl. 26. 00:18
 2/2 anonim ***** válasza:

Samsung :

Beállítások

Cloud and accounts

Samsung cloud

Backup settings

Auto back up OFF

2017. júl. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!