Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A magyarokat miért zavarja ha...

A magyarokat miért zavarja ha egyesek pénzt keresnek videózással?

Figyelt kérdés
Ez afféle, "ha nekem rossz legyen másnak is" mentalitás, vagy csak egyszerűen írigyek a kreativitásra?

2017. aug. 1. 03:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy "A magyarokat" zavarja ez meg az?

Én magyar vagyok és pont nem érdekel, hogy ki mivel keresi a kenyerét.

2017. aug. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja kerdezo, mi az hogy a magyarokat?

Te talan nem az vagy? Mi a bubanatnez az allando magyarozas, szokjunk mar le rola es mondjuk hogy "egyeseket" vagy hogy nehany embert.

2017. aug. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "magyarozást" általában azok csinálják, akiknek főleg csak magyar ismerőseik vannak és a külföldieket valami szeretetteljes, türelmes csodalénynek képzelik el.


Elárulom neked kérdező, hogy köcsög embereket bármelyik nemzetben találsz.


Amúgy egyeseket valószínűleg azért zavar, mert vannak olyan videósok, akik szinte 0 munkával, játszással, ökörködéssel, clickbait-ekkel keresnek többet, mint egy kétkezi melós.

2017. aug. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De azért külföldön már jóval elfogadottabb ez lássuk be...
2017. aug. 1. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak annyi zavart benne hogy elvileg bárki kereshet gyakorlatban meg nem mindenki, és nem tudom mi alapján van kiválasztva a szerencsések tábora. Nekem volt olyan videóm amin több mint 4 millió megtekintés volt (gameplay meg hasonló), fel is ajánlotta a YT hogy keressek vele pénzt, még bankszámlát is nyitottunk, valamiért soha 0,1 Ft sem érkezett... Na meg az is zavaró benne hogy semmi értékes tartalmat nem hoznak létre, hanem a debilkedéssel, a káromkodással, a piálással meg hasonlókkal keres pénzt, míg más a sor mellett gürcöl. Tudom, az irigység, de azért hadd ne keressen már pénzt valaki azzal hogy csúnyán beszél, tévésorozatokat néz meg iszik...
2017. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Irigyek! De itt tényleg ne magyarozz mert nem mindenki egyforma. Mint akik ide írtak azokat nem nagyon érdekli, láthatod.

De általában azt zavarja, aki irigy mert te ezzel megtudod keresi.

Apukám kint dolgozott külföldön elég jól keresett és mostmar itthon is megkapja azt mint kint, és hát a szomszédok is irigyek eléggé, és most hogy én is elkoltoztem így megjobban azokat, ezert van egy két megnyilvánulások. De azért eléggé erdeklodoek.

Ne foglalkozz az ilyenekkel, csak irigyek mert nekik nem jött össze, vagy mert nem tudnak csinálni. De itt tényleg ne magyarozz!!!! Mert pl engem se zavar hogy videoztok, mint ahogy sok más embert sem.

Nyomasd tovább, keress sok pénzt, hadd legyenek irigyek, így fogod tudni hogy valamit elég jól csinalsz!!

2017. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy a "magyarokat"? Te nem vagy magyar? Mert úgy írsz, mintha te nem lennél az.
2017. aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem azért, mert a legtöbben a munkásosztály részeiből vannak azon emberek akiknek ez nem derogál, hogy más ezzel keresi a betevőt, míg ő 8-10-12 órában gürizik azért. Ez is egy demagógia, hogy a munka, az fizikai, nem gép előtt történik.
2017. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert a sok szakmunkásképzőből szabadult gyerek/felnőtt nem képes elfogadni hogy a kétkezű izzasztó munkán kívül mással is lehet pénzt keresni, sőt még többet is mint ők :DDDD


De ez csak a lemaradott országokban van kb, mint itt nálunk Magyarországon is. De felhozhatnám Ukrajnát,Oroszországot,Romániát,Szerbiát ahol kb semmibe nézik a videózást vagy csak nagyon kevés cég segít nekik a fejlődésben.

2017. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Emerkecskeee válasza:
Magával hogy pénzt lehet szedni a partnercégekkel meg hasonlókkal ezzel nincs is gond. De ez a szponzor butaság szerintem. A nézőknek gyakorlatilag szart ajánlanak gondolok itt mekis kajára stb (Oké hogy finom de nagyon egészségtelen) és ők erre kapják a pénzt hogy gyakorlatilag butítják a népet és ez baj!
2017. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!