Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnék visszalépni a...

Hogy tudnék visszalépni a facebook-omba?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:

A fiókod zárolva van, mert meg kell erősítenünk az életkorodat. Arra kérünk, hogy ha szeretnél újra hozzáférni a fiókodhoz, 28 napon belül töltsd ki az alábbi űrlapot. Ha 28 napon belül nem erősíted meg az életkorodat, a fiókod törlődik. Fontos tudni, hogy ennek a lépésnek a végrehajtása nélkül nem fogsz tudni hozzáférni a fiókodhoz.


Meg kell adnod a neved, a születési dátumod, és JPG formátumba be kell csatolni egy okmányt amin raja van ez a kettő. Beillesztettem egy diákigazolványos képet(mind a kettő rajta van)

Mindent kitöltöttem, mégis azt írja ki hogy: 'Hiba történt:

Azonosító okmány(ok) Egy kötelező mező nincs kitöltve'

Mit tegyek?



2017. aug. 3. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, valamit pedig nem vagy nem jól töltöttél ki. Csinálj egy screenshotot a hibáról.
2017. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2017. aug. 3. 15:39
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a link a képről.

Alulra bent van az okmány is , nem tudom mi nem jó...

2017. aug. 3. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:

1997? Akkor még születtek emberek? :D

Amúgy pont a lényeg nem látszik a képen.

Milyen formátumú a kép? Mekkora a méret? Lentebb a sárga mezőben mit ír? Ott lesz a hiba!

2017. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam azt is, milyen okmányokat fogad el, és hogy kettőt kell(fel van töltve a diákigazolvány és a bizonyítványom). A képek élesek, semmi gond nincs velük, mégis hibaüzenetet kapok...

[link]

2017. aug. 4. 17:31
 6/9 A kérdező kommentje:
JPG a kép formátuma, de a kép méretét nem tudom:(
2017. aug. 4. 17:32
 7/9 anonim válasza:
Szia! Sikerült megoldani a facebook problémádat? Sajnos hetek óta engem sem enged be, pedig már a fél azonosító dokumentumjaimat feltöltöttem, de semmi....ugyanazt írja ki, mint Neked. :( :( :(
2017. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, nekem sem sikerült. De én csináltam egy másik facebookot, és most azon vagyok aktív. Nagyon már nem is próbálgatom, mivel szinte mindent kipróbáltam. Talán azt tudom ajánlani, hogy legyen kicsit élesebb a kép amit feltöltesz.
2017. aug. 18. 15:37
 9/9 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod!! Már sajnos én is sok mindent megpróbáltam, de még a tanácsodat megfogadom, megpróbálok élesebb képet feltölteni.
2017. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!